Türkçe İngilizce

Şirket Profili

PROJE PLANLAMA 1997 yılında kuruldu.

Endüstriyel yapı ve hizmet binalarında yaratıcı tasarımlar, akılcı ve fonksiyonel çözümler ve kaliteli inşaat uygulamalarıyla kısa sürede sektörde kendine haklı bir yer edinerek büyüdü, deneyimli elemanlarla kadrosunu genişleterek çağın gerektirdiği tüm altyapı gereksinimini oluşturdu. Kurucularının profesyonel geçmişi ile kısa sürede yerli ve yabancı kurum ve kuruluşlara Türkiye geneline yaygın hizmet vermeye başladı.

Proje Planlama, projelendirmeden başlayan ve anahtar teslimi komple hizmetle sonuçlanan bir çalışma anlayışı sunmakta; bu anlayış farklı faaliyet konularındaki uzman kadrosu ve danışman ekiplerinin entegrasyonu ile oluşmaktadır.

Proje Planlama, kurumsal yapılanması, profesyonel kökenli gelişimi, yurt genelindeki tecrübesi, genç ve deneyimli kadrosu, yüksek teknolojisi, kalitesi ve hızı ile projeden inşaata, çevre düzenlemesinden dekorasyona kadar olan aşamadaki hizmetleri tek tek veya bir arada sunabilmektedir.

Endüstri tesisleri, Kanopiler, idari binalar, otel, sosyal tesisler ve mağazalar için Çelik, Prefabrik, kompozit ve konvansiyonel usul ile tasarım ve yapı üreten Proje Planlama yaratıcı düşün ve pratik zekanın etkisine sunulmuş bir kuruluştur. Bir çok kişi ve kuruluş Proje Planlama 'nın tasarımlarında çağı yaşarken kurduğu ortamlarda işlevlerini yerine getirmektedir.

VİZYONUMUZ

PROJE PLANLAMA, endüstriyel yapı ve hizmet binalarında, gerek proje, gerekse inşaatlarında hızlı ve kaliteli hizmet anlayışını ilke edinerek düşüncelerinizi projeye, projelerinizi gerçeğe, en kısa sürede dönüştürmektedir.

Zaman kaybının ve kaynakların yanlış kullanılmasının inşaat yatırımlarında en büyük gider olduğunun bilinciyle hareket ederek, gerek proje ve detay çözümlerinde, gerekse şantiyelerinde; kaynakları doğru, ekonomik ve programlı kullanarak, inşaat yatırımlarında müşterilerine ciddi tasarruflar sağlamaktadır.

Kurucularının ve teknik personellerinin mesleki birikimleri çeşitli özelliklerdeki yapılarda, firmanın yeterliliğini kanıtlamış, firmayı kısa sürede önemli yapıların, inşaat uygulamalarında referans sahibi yapmıştır.


Güncelleme:20/10/2011

 
 
Ana Sayfa Kurumsal
  Şirket Profili
  Kalite, Çevre & İş Güvenliği
  Sertifika ve Belgeler
Faaliyet Alanları
  Endüstriyel Yapı İnşaatları
  İdari Bina İnşaatları
  Sosyal Tesis İnşaatları
  Konut Amaçlı Yapılar
  Zincir Kuruluş İnşaatları
Referanslar
  Sektöre Göre
  Alfabetik
İnsan Kaynakları İletişim
Proje Planlama Mimarlık Mühendislik İnşaat Taah. Tic. ve İth. İhr. Ltd. Şti
 
Site Tasarımı: www.studyo360.com.tr